Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (9)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Крилова В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Крилова В. В. 
Вимоги до установ фінансового сектору. Коментар / В. В. Крилова, О. Г. Приходько, Н. В. Грищук // Соц.-екон. пробл. сучас. періоду України. - 2008. - Вип. 1. - С. 403-412. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)260

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69299 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Крилова В. В. 
Незалежність Національного банку України: проблеми визначення / В. В. Крилова // Соц.-екон. дослідж. в перехід. період. - 2007. - Вип. 2. - С. 420-425. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.100

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69299 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Насонова Т. І. 
Метаболічний синдром у хворих із гострим порушенням мозкового кровообігу / Т. І. Насонова, Т. В. Колосова, Ю. І. Головченко, В. Ю. Крилова // Укр. неврол. журн. - 2011. - № 4. - С. 55-61. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Мета - вивчити вплив метаболічного синдрому (МС) на виникнення та перебіг гострих порушень мозкового кровообігу (ГПМК). Обстежено 102 хворих віком від 40 до 68 років з ГПМК, які перебували на лікуванні в неврологічному відділенні МКЛ N 9 м. Київ. Основну групу становили 88 пацієнтів з ГПМК та МС, контрольну - 14 хворих з ГПМК (кардіоемболічний і атеротромботичний інсульт) без надлишкової маси тіла, цукрового діабету та порушення толерантності до глюкози. Здійснено клініко-неврологічне обстеження. Ступінь неврологічних розладів оцінювали за допомогою шкали NIHSS. Також проведено магнітно-резонансну томографію (МРТ) головного мозку для визначення розміру ішемічного вогнища, кількості кіст, розмірів бокових шлуночків, конвекситальних борозен. Визначено основні клініко-неврологічні синдроми у хворих з церебральним інсультом та МС. Установлено, що найчастіше трапляються пірамідний, вестибуло-атактичний та психопатологічний синдроми. Когнітивні зміни і депресивні епізоди мали легкий та помірний ступінь тяжкості. У більшості випадків на томограмі, крім головного вогнища, спостерігали лейкоареоз та лакунарні інфаркти, що свідчило про безсимптомний перебіг дисциркуляторної енцефалопатії у хворих з МС. Такий безсимптомний перебіг протягом 7 - 10 років передував розвитку інсульту на відміну від хворих без ознак МС. Виявлено ознаки інсулінорезистентності, дисліпідемії, порушення толерантності до глюкози, ожиріння. Інсульт у хворих з МС часто поєднувався з ураженням серця, нирок і супроводжувався більш швидким прогресуванням неврологічних змін та розвитком когнітивного дефіциту. Висновки: одержані дані свідчать, що МС можна розглядати як предик

тор несприятливих наслідків ішемічного інсульту через швидший розвиток ознак атеросклерозу у хворих з МС у порівнянні з хворими, які перенесли ГПМК, але не мали ознак МС. Тривалий час церебральні зміни не виявляють під час звичайного огляду, але можна стверджувати, що цей період значно коротший, ніж у хворих з церебральною дисциркуляцією, які мають менші відхилення від норми показників артеріального тиску, рівня глюкози в крові, ліпідограми, реологічних властивостей крові та маси тіла.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703-3 + Р415.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25729 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Крилова В. О. 
Кіно і телебачення як феномени екранної культури : автореф. дис. ... канд. філос. наук : 09.00.04 / В. О. Крилова; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. - Київ, 2014. - 19 c. - укp.

Проведено аналіз кіно та телебачення в контексті їх впливу на природу людини. Обгрунтовано авторську методологічну стратегію - екранну метаантропологію, що виникає на базі метаантропології як теорії буденного, граничного та метаграничного буття людини. Екранна метаантропологія досліджує екзистенціальний вплив кіно і телебачення на людину, виокремлюючи не лише типи екранних творів, а й типи їх авторів та глядачів, аналізуючи відносини між ними у різних вимірах людського буття. Запропоновано концепти "екзистенціально гарячого" та "екзистенціально холодного" кіно та телебачення, які відображають не лише зовнішнє емоційне залучення автора та глядача у екранну культуру, а й глибину сенсу, що впливає на внутрішній світ людини та світ її взаємовідносин із соціумом. Проаналізовано феномен екранного способу життя та тенденцію гламуризації образу сучасного екранного героя. Встановлено, що в координатах екранної метаантропології в буденному вимірі людського буття маємо маніпуляцію особистістю як у кіно, так і на телебаченні, в граничному вимірі буття людини домінує монологічне самовираження особистості, в метаграничному вимірі людського буття і кіно, і телебачення породжують катарсис як у автора, так і у глядача, сприяючи їх екзистенціальному діалогу та світоглядній відкритості, що знаменує появу "філософського кіно" й "філософського телебачення".


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ370.0/2 + Щ382.00/02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА411539 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Крилова В. А. 
Розробка уніфікованих методів захисту інформації в комп'ютеризованих інтегрованих системах : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.05 / В. А. Крилова; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". - Харків, 2014. - 20 c. - укp.

Розроблено та вдосконалено методи, засобів захисту та передачі інформації на основі процедур синтезу сигнально-кодових конструкцій з адаптивним кодуванням/декодуванням для комп'ютеризованих інтегрованих систем. Розглянуто алгоритми та методи реалізації адаптивного захисту інформації з оцінкою якості інформаційного каналу, а також технології побудови сигнально-кодових конструкцій із системою широкосмугового доступу. Показано шляхи та способи підвищення достовірності, швидкості й ефективності використання частотного ресурсу каналу за рахунок побудови універсальних програмно-апаратних пристроїв захисту інформації в комп'ютеризованих мережах. Запропоновано метод синтезу множини гніздових згортальних кодів зі змінними параметрами, а також вдосконалено методи декодування гніздових кодів, що дозволяє синтезувати гнучкий алгоритм Вітербі, забезпечивши високу достовірність передачі інформації за мінімальної надмірності коду. Розроблено метод формування сигналів із штучно створюваним гребінчастим спектром, що належать до класу широкосмугових сигналів, який дозволяє підвищувати ефективність використання частотно-часового ресурсу систем передачі шляхом усунення захисних інтервалів між індивідуальними каналами. Наведено технологію синтезу сигнально-кодових конструкцій на основі побудови системи об'єднання сигналів з гребінчастим спектром для реалізації універсальних приладів захисту інформації в комп'ютеризованих мережах та системах. Розроблено методи та процедури синтезу уніфікованих систем захисту інформації на основі використання гніздових згортальних кодів із гнучким алгоритмом Вітербі, а також системи об'єднання сигналів із гребінчастим спектром. Створення таких пристроїв дозволяє підвищити достовірність і швидкість передачі інформації за мінімальної надлишковості кодера, а також забезпечити ефективне використання частотного ресурсу інформаційного каналу в комп'ютеризованих системах.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-016.8 + З970.40

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА412178 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Антоненко К. В. 
Білатеральне ураження базальних гангліїв як наслідок гіпопаратиреозу / К. В. Антоненко, В. Ю. Крилова, Л. О. Вакуленко, Н. В. Сирота // Укр. неврол. журн.. - 2015. - № 3. - С. 44-48. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Висвітлено етіологічні причини білатерального симетричного ураження базальних гангліїв. Наведено результати власного клінічного спостереження хворого із симптоматикою ураження нервової системи у разі післяопераційного гіпопаратиреозу в стадії декомпенсації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.130.23

Шифр НБУВ: Ж25729 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Пантелеєнко Л. В. 
Особливості клінічного перебігу ішемічного інсульту на тлі хвороби малих судин / Л. В. Пантелеєнко, В. Ю. Крилова // Укр. неврол. журн.. - 2018. - № 3/4. - С. 26-31. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.1 + Р410.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25729 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського